Τρίτη, 26 Αυγούστου 2008

Διαρκειας Παναιτωλικου περιοδος 2008-2009


Για να δουμε αυτη η χρονια θα ειναι πιο τυχερη απο την περσινη

Δευτέρα, 25 Αυγούστου 2008

Ομαδες και γηπεδα Γ. Εθνικης Β. Ομιλος





Σάββατο, 23 Αυγούστου 2008

Το προγραμα της Γ. Εθνικης Βορειος ομιλος


Aγωνιστική
18η


Αναγέννηση Γιαννιτσών - Νίκη Βόλου
Δόξα Δράμας - Ζάκυνθος
0-0Λαμία - Παναιτωλικός 0-3 Ανευ αγωνα
Θερμαϊκός Θέρμης - ΠΑΟΝΕ
Εθνικός Κατερίνης - Πυρσός Γρεβενών
ΠΑΣ Πρέβεζα - Εορδαϊκός
Φωκικός - Μακεδονικός
Εθνικός Φιλιππιάδας - Αναγέννηση Άρτας
Οδυσσέας Αναγέννησης - Ένωση Αλεξανδρούπολης


Aγωνιστική
19η


Δόξα Δράμας - Αναγέννηση Γιαννιτσών
Νίκη Βόλου - Λαμία
Ζάκυνθος - Θερμαϊκός Θέρμης
5-0Παναιτωλικός - Εθνικός Κατερίνης 2-0
ΠΑΟΝΕ - ΠΑΣ Πρέβεζα
Πυρσός Γρεβενών - Φωκικός
Εορδαϊκός - Εθνικός Φιλιππιάδας
Μακεδονικός - Οδυσσέας Αναγέννησης
Αναγέννηση Άρτας - Ένωση Αλεξανδρούπολης



Aγωνιστική
20η


Αναγέννηση Γιαννιτσών - Λαμία
Θερμαϊκός Θέρμης - Δόξα Δράμας
Εθνικός Κατερίνης - Νίκη Βόλου
ΠΑΣ Πρέβεζα - Ζάκυνθος
2-1Φωκικός - -Παναιτωλικός0-3
Εθνικός Φιλιππιάδας - ΠΑΟΝΕ
Οδυσσέας Αναγέννησης - Πυρσός Γρεβενών
Ένωση Αλεξανδρούπολης - Εορδαϊκός
Αναγέννηση Άρτας - Μακεδονικός



Aγωνιστική
21η


Θερμαϊκός Θέρμης - Αναγέννηση Γιαννιτσών
Λαμία - Εθνικός Κατερίνης
Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Πρέβεζα
Νίκη Βόλου - Φωκικός
Ζάκυνθος - Εθνικός Φιλιππιάδας
0-0Παναιτωλικός - Οδυσσέας Αναγέννησης 0-0
ΠΑΟΝΕ - Ένωση Αλεξανδρούπολης
Πυρσός Γρεβενών - Αναγέννηση Άρτας
Εορδαϊκός - Μακεδονικός


Aγωνιστική
22η


Αναγέννηση Γιαννιτσών - Εθνικός Κατερίνης
ΠΑΣ Πρέβεζα - Θερμαϊκός Θέρμης
Φωκικός - Λαμία
Εθνικός Φιλιππιάδας - Δόξα Δράμας
Οδυσσέας Αναγέννησης - Νίκη Βόλου
Ένωση Αλεξανδρούπολης - Ζάκυνθος
1-1Αναγέννηση Άρτας - Παναιτωλικός0-3 Ανευ αγωνα
Μακεδονικός - ΠΑΟΝΕ
Εορδαϊκός - Πυρσός Γρεβενών



Aγωνιστική
23η


ΠΑΣ Πρέβεζα - Αναγέννηση Γιαννιτσών
Εθνικός Κατερίνης - Φωκικός
Θερμαϊκός Θέρμης - Εθνικός Φιλιππιάδας
Λαμία - Οδυσσέας Αναγέννησης
Δόξα Δράμας - Ένωση Αλεξανδρούπολης
Νίκη Βόλου - Αναγέννηση Άρτας
Ζάκυνθος - Μακεδονικός
1-0Παναιτωλικός - Εορδαϊκός1-0
ΠΑΟΝΕ - Πυρσός Γρεβενών



Aγωνιστική
24η


Αναγέννηση Γιαννιτσών - Φωκικός
Εθνικός Φιλιππιάδας - ΠΑΣ Πρέβεζα
Οδυσσέας Αναγέννησης - Εθνικός Κατερίνης
Ένωση Αλεξανδρούπολης - Θερμαϊκός Θέρμης
Αναγέννηση Άρτας - Λαμία
Μακεδονικός - Δόξα Δράμας
Εορδαϊκός - Νίκη Βόλου
Πυρσός Γρεβενών - Ζάκυνθος
0-0ΠΑΟΝΕ - Παναιτωλικός1-3


Aγωνιστική
25η


Εθνικός Φιλιππιάδας - Αναγέννηση Γιαννιτσών
Φωκικός - Οδυσσέας Αναγέννησης
ΠΑΣ Πρέβεζα - Ένωση Αλεξανδρούπολης
Εθνικός Κατερίνης - Αναγέννηση Άρτας
Θερμαϊκός Θέρμης - Μακεδονικός
Λαμία - Εορδαϊκός
Δόξα Δράμας - Πυρσός Γρεβενών
Νίκη Βόλου - ΠΑΟΝΕ
1-0 Ζάκυνθος - Παναιτωλικός2-0



Aγωνιστική
26η


Αναγέννηση Γιαννιτσών - Οδυσσέας Αναγέννησης
Ένωση Αλεξανδρούπολης - Εθνικός Φιλιππιάδας
Αναγέννηση Άρτας - Φωκικός
Μακεδονικός - ΠΑΣ Πρέβεζα
Εορδαϊκός - Εθνικός Κατερίνης
Πυρσός Γρεβενών - Θερμαϊκός Θέρμης
ΠΑΟΝΕ - Λαμία
1-0 Παναιτωλικός - Δόξα Δράμας2-1
Ζάκυνθος - Νίκη Βόλου


10η
Aγωνιστική
27η


Ένωση Αλεξανδρούπολης - Αναγέννηση Γιαννιτσών
Οδυσσέας Αναγέννησης - Αναγέννηση Άρτας
Εθνικός Φιλιππιάδας - Μακεδονικός
Φωκικός - Εορδαϊκός
ΠΑΣ Πρέβεζα - Πυρσός Γρεβενών
Εθνικός Κατερίνης - ΠΑΟΝΕ
0-0Θερμαϊκός Θέρμης - Παναιτωλικός3-0
Λαμία - Ζάκυνθος
Νίκη Βόλου - Δόξα Δράμας


11η
Aγωνιστική
28η


Αναγέννηση Γιαννιτσών - Αναγέννηση Άρτας
Μακεδονικός - Ένωση Αλεξανδρούπολης
Εορδαϊκός - Οδυσσέας Αναγέννησης
Πυρσός Γρεβενών - Εθνικός Φιλιππιάδας
ΠΑΟΝΕ - Φωκικός
3-0Παναιτωλικός - ΠΑΣ Πρέβεζα2-1
Ζάκυνθος - Εθνικός Κατερίνης
Νίκη Βόλου - Θερμαϊκός Θέρμης
Δόξα Δράμας - Λαμία


12η
Aγωνιστική
29η


Μακεδονικός - Αναγέννηση Γιαννιτσών
Αναγέννηση Άρτας - Εορδαϊκός
Ένωση Αλεξανδρούπολης - Πυρσός Γρεβενών
Οδυσσέας Αναγέννησης - ΠΑΟΝΕ
1-3Εθνικός Φιλιππιάδας - Παναιτωλικός3-0
Φωκικός - Ζάκυνθος
ΠΑΣ Πρέβεζα - Νίκη Βόλου
Εθνικός Κατερίνης - Δόξα Δράμας
Λαμία - Θερμαϊκός Θέρμης


13η
Aγωνιστική
30η


Αναγέννηση Γιαννιτσών - Εορδαϊκός
Πυρσός Γρεβενών - Μακεδονικός
ΠΑΟΝΕ - Αναγέννηση Άρτας
2-0Παναιτωλικός - Ένωση Αλεξανδρούπολης0-3 Ανευ αγωνα
Ζάκυνθος - Οδυσσέας Αναγέννησης
Νίκη Βόλου - Εθνικός Φιλιππιάδας
Δόξα Δράμας - Φωκικός
Λαμία - ΠΑΣ Πρέβεζα
Θερμαϊκός Θέρμης - Εθνικός Κατερίνης


14η
Aγωνιστική
31η


Πυρσός Γρεβενών - Αναγέννηση Γιαννιτσών
Εορδαϊκός - ΠΑΟΝΕ
0-0Μακεδονικός - Παναιτωλικός1-0
Αναγέννηση Άρτας - Ζάκυνθος
Ένωση Αλεξανδρούπολης - Νίκη Βόλου
Οδυσσέας Αναγέννησης - Δόξα Δράμας
Εθνικός Φιλιππιάδας - Λαμία
Φωκικός - Θερμαϊκός Θέρμης
Εθνικός Κατερίνης - ΠΑΣ Πρέβεζα


15η
Aγωνιστική
32η


Αναγέννηση Γιαννιτσών - ΠΑΟΝΕ
2-1Παναιτωλικός - Πυρσός Γρεβενών0-1
Ζάκυνθος - Εορδαϊκός
Νίκη Βόλου - Μακεδονικός
Δόξα Δράμας - Αναγέννηση Άρτας
Λαμία - Ένωση Αλεξανδρούπολης
Θερμαϊκός Θέρμης - Οδυσσέας Αναγέννησης
Εθνικός Κατερίνης - Εθνικός Φιλιππιάδας
ΠΑΣ Πρέβεζα - Φωκικός


16η
Aγωνιστική
33η


4-0Παναιτωλικός - Αναγέννηση Γιαννιτσών
ΠΑΟΝΕ - Ζάκυνθος
Πυρσός Γρεβενών - Νίκη Βόλου
Εορδαϊκός - Δόξα Δράμας
Μακεδονικός - Λαμία
Αναγέννηση Άρτας - Θερμαϊκός Θέρμης
Ένωση Αλεξανδρούπολης - Εθνικός Κατερίνης
Οδυσσέας Αναγέννησης - ΠΑΣ Πρέβεζα
Φωκικός - Εθνικός Φιλιππιάδας


17η
Aγωνιστική
34η


Αναγέννηση Γιαννιτσών - Ζάκυνθος
2-1Νίκη Βόλου - Παναιτωλικός
Δόξα Δράμας - ΠΑΟΝΕ
Λαμία - Πυρσός Γρεβενών
Θερμαϊκός Θέρμης - Εορδαϊκός
Εθνικός Κατερίνης - Μακεδονικός
ΠΑΣ Πρέβεζα - Αναγέννηση Άρτας
Φωκικός - Ένωση Αλεξανδρούπολης
Εθνικός Φιλιππιάδας - Οδυσσέας Αναγέννησης

Δευτέρα, 11 Αυγούστου 2008

Παναιτωλικος 2008


Αυτη η ομαδα θα μας οδηγησει στην β εθνικη κατηγορια της ευχομαστε καθε επιτυχια