Εύχομαι ο Παναιτωλικος να πάει πρώτος και να πετάξει τον χαρταετό του πιο ψηλά από την ομάδα τις Δράμας οι ευχές μας μαζί τους

Γκολ Καραμαλικης στο 25 λεπτο

Κ.Ω.Σ.Τ.Α.Σ

Δεν Θέλω να γίνομαι κουραστικός η γραφικώς αλλά θα πρέπει για άλλη μια φορά να ευχαριστήσω και δημόσια τον φίλο μου τον Κώστα για την ευγενική του χειρονομία όποτε εγώ δεν μπορώ να βρίσκομαι στο Αγρίνιο αυτές της ελάχιστες φορές πάντα να μου στελνει ότι υλικό μπορεί από εικόνα και βίντεο τον ευχαριστώ από καρδιάς

Παναιτωλικος-Ζακυνθος 2-0 (Ανετα)

Τι να πω γι αυτο το παιχνίδι η κατοχή 77-23τους παίζαμε καθόλου την διάρκεια του αγώνα στο μισό γήπεδο με πολλές και σπουδαίες ευκαιρίες για την ομάδα μας για την ιστορία τα γκολ στο 25λεπτο ο Καραμανλικης και ο ίδιος παίχτης στο 68λεπτο το 2-0 να πουμε επίσης ότι αποβλήθηκε με κόκκινη κάρτα ο Παλαιολόγου για τον Παναιτωλικό στο 76λεπτο αυτά τώρα πάμε στην Δράμα μήπως και κάνουμε το μεγάλο παιχνίδι και πάρουμε το διπλο που ολοι θελουμε

Παρασκευή 20 Φεβρουαρίου 2009

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΖΑΚΥΝΘΟΣ

Τρίτη 17 Φεβρουαρίου 2009

ΚΑΛΕΣ ΑΠΟΚΡΙΕΣ (Τα λεμε μετα τις 3 Μαρτιου και παλι μαζι)

Να περασετε καλα

Δευτέρα 16 Φεβρουαρίου 2009

ΕΙΣΟΔΟΣ ΟΜΑΔΩΝ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΠΑΟΝΕ 3-1

Δοκάρι του Μουμιν στο 67 και το πέναλτι γκολ του Ζουρουδη στο 85

ΖΟΥΡΟΥΔΗΣ

ΓΚΟΛ ΠΑΟΝΕ ΤΟ 2-1 (ΓΚΟΛΕΜΠΙΕΦΣΚΙ)

Έγινα μάρτυρας ενός καταπληκτικού παιχνιδιού στο Αγρίνιο ανάμεσα στον Παναιτωλικό και τον Παονε η εικόνα άδικη την ομάδα του Παονε ήταν εξαιρετική και πολύ πειθαρχιμενη . Πάντως στο τέλος όλα πήγαν καλά για την ομάδα μας που επικράτησε με τρία ένα(3-1) και συνεχίζουμε την προσπάθεια μήπως και προλάβουμε τα μπαράζ και βγούμε κατηγορία .Άντε να δούμε

Το δευτερο γκολ του Χρυσαφη στο 53

ΧΡΥΣΑΦΗΣ

ΧΩΡΙΣ --ΣΧΟΛΙΟ

Δειτε με ποιον έπαιζε χθες η Δράμα στο γήπεδο της εσείς τι λέτε επαιζε με τον Παναιτωλικό η με τον Μακεδoνικό.Για βρείτε το

Εορδαικος-Παναιτωλικος 1-0( Β.ημιχρονο)

Βίντεο από τον αγώνα και συγκεκριμένα από το δεύτερο ημίχρονο και η επίμαχη φάση με το πέναλτι που γίνεται πάνω στον ζουρουδη