Τετάρτη 29 Δεκεμβρίου 2010

ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 0-5

Παναιτωλικός: "Νταλακούρας" , Μπαμπανιώτης, Αναστασιάδης, Γκόλιας, Μπακάκης, Μουμίν, Μπαϊκαρά, Μπελεβώνης, Γκούνγκελ, Εντζεγκουέλε, Μεταξούλης και Καούνος.

(οι αλλαγές του β΄ημιχρόνου θα είναι: Παππάς, Θεοδοσιάδης, Καραμανλίκης, Γκούρμα, Παλαιολόγου, Ρότσα, Τζενάμο,Πασσας ,Ρουσσης ,Βουκοβιτς,Θεοδωριδης)

Ο αγώνας γίνεται για φιλανθρωπικό σκοπό, για την ενίσχυση του Ειδικού Φρουρού που έμεινε ανάπηρος από τρομοκρατική επίθεση, "ΛΑΧΑΝΑ ΣΠΥΡΟ" κάτοικο Νεοχωρίου.

Ημίχρονο 0-0

0-1 Με γκολ του Παππα στο 50 λεπτο

0-2 Mε γκολ του Πασσα στο 59 λεπτο

Το παιχνιδι γινεται παρουσια περιπου 500 φιλαθλων του Παναιτωλικου

Στο 66 λεπτο φαουλ εξω απο την μεγαλη περιοχη του Νεοχωριου για τον Παναιτωλικο στην μπαλα ο Θεοδωριδης μεγαλη αποκρουση του τερματοφυλακα στο γαμα της εστια του και κορνερ για τον Παναιτωλικο

72 λεπτο τιποτε το αξιολογο

Στο 81 λεπτο ο Καραμανλικης θα κανει το 3-0 για τον Παναιτωλικο με σουτ μεσα απο την μικρη περιοχη

Στο αμεσος επομενο λεπτο ο Γκουρμα στο 82 θα κανει με πλασε μεσα απο την μικρη περιοχη το 4-0

Με την σεντρα λαθος της αμυνας του Νεοχωριου και ο Καραμανλικης απο κοντα θα κανει το 5-0 για τον Παναιτωλικο στο 83 λεπτο

Τελος του αγωνα τελικο αποτελεσμα Ομηρος Νεοχωριου-Παναιτωλικος 0-5