Εδω εχει καταλυσει οι ομαδα του Παναιτωλικου ,μεινετε εδω θα εχει και φωτο απο το παιχνιδι αυριο

Σύμφωνα με τελευταία πληροφορία που έχω και με τηλεφώνημα που είχα στις 11.45 με την κυρία Χαυλιδου με το πρόγραμμα ροής της ΕΤ.3 είναι οριστικό δεν θα έχει τηλεοπτική κάλυψη το παιχνίδι Βέροια-Παναιτωλικός

Πέμπτη, 28 Οκτωβρίου 2010

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1-0 7/4/1997

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 5-0 11/5/1997

Δείτε όλο το παιχνίδι από την παρακαραρα εκείνης της εποχής ,με την πρώτη ευκαιρία έρχονται μεγάλα παιχνίδια όπως Παναιτωλικός-Πανιώνιος 0-2 παιχνίδι που έγινε στην Άρτα λόγω τιμωρίας της ομάδος μας και το παιχνίδι κυπέλου το 1-2 υπέρ του Παναιτωλικού 1996 και πολλά άλλα φοβερά ματς της εποχής

Και μην ξεχνάτε οι ενδυμασίες παλιού παλαιμάχου ποδοσφαιριστή του Παναιτωλικού δεκαετία 80 και δυο στολές συν ένα ζευγάρι παπούτσια δεκαετία 90 λιγάκι υπομονή υπάρχει πολη υλικό λίγο λίγο

Τετάρτη, 27 Οκτωβρίου 2010

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ -ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΥΠΕΛΟ 0-2

Παναιτωλικος-Ηρακλης 0-2

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ 0-2

Παναιτωλικός : Τσενάμο, Κούσας, Γκόλιας, Ρότσα, Αναστασιάδης, Παλαιολόγος, Γκούγκελ, Μπαϊκαρά, Θεοδωρίδης, Δέντσας, Καούνος

31 Λεπτο και το αποτελεσμα ειναι στο 0-0 Παναιτωλικος -Ηρακλης ο Παναιτωλικος ειναι σαφως καλυτερος και ανωτερος

40 λεπτο ακομη πιο ανωτερος ο Παναιτωλικος αλλα ο διαιτητης ο Σελιμος ειναι για τα μπαζα ο δε ο Τρυφωνας ο εποπτης ειναι για πολλες κλωτσιες

42 λεπτο και κιτρινη καρτα στον Αναστασιαδη εξακολουθω να λεω για πολλες κλωτσιες ο διαιτητης ο κυριος Σελιμος

ΒΕΡΟΙΑ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1/11/2010

To παιχνίδι θα διεξαχθέι την δευτέρα με ώρα ενάρξεις στης 18.μμ .Σύμφωνα με επικοινωνια που είχα στις 15.μμ με τον κύριο Παναγιώτη Βουρα τον προϊστάμενο υποδιεύθυνσης εξωτερικών μεταδόσεων κατά 90 τις 100% δεν θα έχει τηλεοπτική μεταδώσει το παιχνίδι μας από το κανάλι τις ΕΤ.3 αύριο θα έχω και πάλι την ίδια ώρα μια επικοινωνια μαζί του για να λάβω οριστική απάντηση στο εάν θα αρχισει επιτέλους η ΕΤ.3 να καλύπτει παιχνίδια πάντως μέχρι στιγμής είναι όλα στον αέρα, καμία σύμβαση δεν έχει υπογραφεί ακόμα

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 1/11/2010 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΕΙΣ 19.ΜΜ ΑΠΟ ΤΟ (CONN-X) TV

Διατητης Λιαχουδης Γ

Βοηθος Θανασακουδης Α

Βοηθος Βαφειαδης Δ

4ος Διατητης Τικας Τ

Παρατηρητης Παπαδημητριου Ι

Ο κυριος Λϊαχουδης μας εχει παιξει ως πρωτος στα παιχνιδια φετος Παναιτωλικος-Θρασυβουλος 2-0 και παλι πρωτος περισι στο Παναιτωλικος-Αν.Καρδιτσας 1-0

Ο κυριος Βαφειαδης ο εποπτης ητανε στο φετινο Αγ.Αστερας -Παναιτωλικος 0-1

Και ο τεταρτος διαιτητης ο κυριος Τικας ητανε φετος στο Αγ.Αστερας -Παναιτωλικος 0-1 και τεταρτος στο Πιερικος-Παναιτωλικος 0-1 και περισι στο Παναιτωλικος-Ιωνικος 3-0 ολα τα παιχνιδια οπως βλεπετε και εσεις ηταν ολα νικηφορα λετε να συνεχιστει η παραδοση

Τετάρτη, 20 Οκτωβρίου 2010

ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΟΥ ΣΤΑΘΗ ΚΑΡΑΜΑΝΛΙΚΗ ΣΤΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ 9,37 FM stereo KAI ΣΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ ΤΣΙΡΩΝΗ

Παρατηρητης Μαζαρακης Γ.

Ο κυριος Δελφακης ητανε και παλι πρωτος στα παιχνιδια Παναιτωλικος-Σερρες 2-0 ,στο Παναιτωλικος -Διαγορας 2-1,στο Ιωνικος-Παναιτωλικος 1-1,και 4ος στο παιχνιδι Αιγαλεω-Παναιτωλικος 0-1
Ο 4ος Διαιτ
ητης ο κυριος Κοσικιδης ητανε και παλι τεταρτος στο παιχνιδι Διαγορας -Παναιτωλικος 2-1

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΤΖΕΝΑΜΟ,ΓΚΟΛΙΑΣ,ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ,ΕΝΤΖΕΚΟΥΕΛΕ,ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ,ΜΟΥΜΙΝ,ΓΚΟΥΝΓΚΕΛ,ΜΠΑΙΚΑΡΑ,ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ,ΠΑΠΠΑΣ,ΚΑΡΑΜΑΝΛΙΚΗΣ

3 λεπτο κιτρινη καρτα για τον Αναστασιαδη

3 λεπτο φαουλ για την ομαδα του ΠΑΣ τιποτα το αξιολογο, η μπαλα αουτ

Στο10 λεπτο Μεγαλη ευκαιρια με τον ΠΑΠΠΑ που βρεθηκε απεναντι απο τον τερματοφυλακα και δεν μπορεσε να κανει γκολ

10 με 17 μια μικρη υπεροχη για την ομαδα του ΠΑΣ

Συνεχιζει μεχρι και το 21 λεπτο που ημαστε να εχει μια ελαφρα υπεροχη η ομαδα του ΠΑΣ

ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΒΕΡΟΙΑ 1-0 στο 61 λεπτο ειναι το παιχνιδι το γκολ του Πιερικου απο το 21 λεπτο του πρωτου ημιχρονου απο τον Γουγουλια

Μεγαλη ευκαιρια με τον Μπακαγιοκο στο 27 λεπτο

Ενα τετραλεπτο ο ΠΑΣ μας παιζει μονοτερμα

31 λεπτο Μεγαλη ευκαιρια του Παππα να φευγει μονος του αλλα δεν καταφερε για αλλη φορα να κανει γκολ

75 λεπτο ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΒΕΡΟΙΑ 1-0 ειναι ακομη το παιχνιδι αλλα η ομαδα του Πιερικου παιζει με 10 λογω αποβολης του Δημου

36 λεπτο μεγαλη ευκαιρια με τον Ανδραλα κεφαλια και μολις η μπαλα γλυφει το καθετο δοκαρι

81 λεπτο και ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΒΕΡΟΙΑ 2-1 το 2-0 ο Γουγουλιας το γκολ της Βεροιας ο Σαντσεζ

41 λεπτο και ο Τζανης κανει το ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1-0

1 λεπτο καθυστερησεων

ληξη πρωτου ημιχρονου συμπερασμα καλυτερος ο ΠΑΣ στο πρωτο ημιχρονο κακος ο Παναιτωλικος

Τελικο ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΒΕΡΟΙΑ 3-2

46 λεπτο και η πρωτη αλλαγη του Παναιτωλικου στην θεση του Μπαικαρα θα περασει ο Καουνος

2-0 στο 51 λεπτο απο τον Μπακαγιοκο πολυ κακος ο Παναιτωλικος ως τρισαθλιος

στο 52 λεπτο αλλαγη για τον Παναιτωλικο φευγει ο Γκουνγκελ και θα περασει ο Ροτσα

66 λεπτο τιποτα μονο ο ΠΑΣ φαινεται στο γηπεδο εμεις για τα μπαζα

στο 67 Αλλαγη για τον Παναιτωλικο στην θεση του Παλαιολογου θα περασει ο Μπουμαλ

75 λεπτο μεγαλη ευκαιρια για τον Παναιτωλικο με τον Καουνο

Στο 78 λεπτο 3-0 με τον Μπακαγιοκο ηπαμε για αλλα μια φορα για τα μπαζα ο Παναιτωλικος