Πέμπτη 23 Ιουλίου 2009

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2-1 15/3/2009

Ότι και να πούμε για αυτο το παιχνίδι είναι πραγματικά λίγο απαράδεκτος ο διαιτητής απαράδεκτοι οι ομάδα κρίμα γιατί ήρθαν πάνω από 2.000 φίλαθλοι από το Αγρίνιο να το παρακολουθήσουν αυτό το ματς που κατά πασά πιθανότητα θα έκρινε την δεύτερη θέση στον όμιλο .Από που να αρχίσω και που να τελειώσω ημέρα ηλιόλουστη κοσμοσυρροή στο γήπεδο που είχαν να δουν οι φίλαθλοι της Πρέβεζας από την ιδρύσει τους ένας Κεχαγιάς που ζωντάνεψε και τους νεκρούς Π.Χ Μανικας .Πάμε στο καθαρός αγωνιστικό κομμάτι να τα δούμε σιγά σιγά, στο 46 λεπτό από μια αδράνεια της άμυνας μας από κοντά ο Γκαρασινο έγραψε το 1-0 για την ομάδα της Πρέβεζας δέκα λεπτά αργότερα και συγκεκριμένα στο 56 λεπτό ο Γελοβατς έκανε με σουτ μέσα από την μεγάλη περιοχή το 1-1 για να φτάσουμε στο 88 λεπτό με τον Παρασκευόπουλο με σουτ άλλα Κουμαν να στείλει την μπάλα στον ουρανό τον διχτύων του Μπαμπανιωτη και να κάνει το 2-1 και να στείλει την ομάδα της Πρέβεζας στα ουράνια και τον Παναιτωλικο στο χρονικό σημείο στην κόλαση θλίψη και οργή ακλούθησε τους φιλάθλους του Αγρινίου που ήταν μόνο μίσος κατά του Κεχαγιά γιατί δεν είχε ούτε τον αντρισμό να πάει στην συνέντευξη τύπου να πει έστω ένα συγγνώμη στον μεγάλο αυτόν λαό του Παναιτωλικού (Ουστ μαύρο σκυλί)