Κυριακή 5 Ιουλίου 2009

ΑΝΑΔΡΟΜΗ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ 24 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15/2/2009

Παιχνίδι με τέσσερα γκολ με ωραίο θέαμα για να είμαι ειλικρινής δεν θυμάμαι το τελευταίο χρόνο να πέρασε τόσο καλή ομάδα από το Αγρίνιο σαν τον ΠΑΟΝΕ έπρεπε να καταβάλει μεγάλη προσπάθεια η ομάδα μας για να κερδίσει αυτήν την αξιόμαχη ομάδα .Πάμε να δούμε πως είχε το παιχνίδι .παρουσία λοιπόν 5.000 χιλιάδων θεατών και σε ένα ματς που έπρεπε απαραιτήτως να το πάρουμε γιατί θα μέναμε αρκετά πίσω στην βαθμολογία το σκορ άνοιξε στο 15 λεπτό με ωραίο σουτ του Χρυσάφη για να γίνει από τον ίδιο παίχτη και το 2-0 μηδέν με ένα σουτ περίπου 50 μετρά έξω από την περιοχή και η μπάλα να καρφώνεται στο γαμα ,το γκολ αυτό στο 53 λεπτό στο 62 λεπτό μειώνει η ομάδα του ΠΑΟΝΕ σε 2-1 με τον Γκολεμπιεφσκι από κόρνερ και καρφωτή κεφάλια έτσι έγραψε το 2-1 για να έρθει πραγματικά η λυτρωσει στο 85 λεπτό και να κάνει το 3-1 ο Ζουρουδης με σουτ μέσα από την περιοχή γιατι στο προηγούμενο διάστημα η ομάδα του ΠΑΟΝΕ πίεζε παρά πολλή και ήταν πραγματικά πολύ απειλητική σε αυτό ,τέλος καλό όλα καλά