Δευτέρα 6 Ιουλίου 2009

ΑΝΑΔΡΟΜΗ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ 28 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15/3/2009

Από πού να αρχίσω και απου να τελειώσω δεν μου φτάνουν ούτε 250 σειρές για να καλύψω την θλίψη τον φιλάθλων μας που ήρθαν με προσδοκίες αγωνία και προπάντων με καλή διάθεση να δουν την ομάδα μας να κερδίζει και να εδραιώνεται στην δεύτερη θέση άνταφτου τα πράγματα δεν ήταν έτσι όπως τα ήθελε ο Παναιτωλικός πάμε λοιπόν να τα δούμε τα πράγματα και από κοντά .Παρουσία 2.000 θεατών από το Αγρίνιο φίλαθλοι του Παναιτωλικού ήρθαν να δουν την αγαπημένη τους ομάδα και δυστυχώς αυτοί οι παίχτες τους απογοήτευσαν τελείως με έναν προπονητή και συγκεκριμένα το κύριο Κεχαγιά να γραφει στο τέλος στα Π…………. του όλους του δημοσιογράφους με το έτσι θέλω να μην θέλει να πατήσει καθόλου στην συνέντευξη τύπου βέβαια το τι επακολούθησε στο Αγρίνιο δεν λέγεται αρκεί να σας πω είχαμε και την παραίτηση του πρόεδρου μας κύριου Κωστουλα .Στο καθαρός αγωνιστικό κομμάτι η ομάδα της Πρέβεζας άνοιξε το σκορ στο 46 λεπτό με τρομερο βολέ έξω από την μεγάλη περιοχή ο Γκαρασινο και έγραψε το 1-0 στο 56 λεπτό ήρθε η ισοφαρίσει για τον Παναιτωλικό με σουτ μέσα από την μεγάλη περιοχή από τον Γελοβατς δυστυχώς η ομάδα μας προδόθηκε από μερικές αδυναμίες που δειχνει κατά καιρούς για να δεχθεί άλλο ένα γκολ με την εκπνοή του αγώνα και συγκεκριμένα στο 89 λεπτό με σουτ βοπ πλανε έξω από την μεγάλη περιοχή κα μετά από ένα κακό διώξιμο της μπάλας από κόρνερ στρώθηκε στον Παρασκευόπουλο που έγραψε για την ομάδα του Πας Πρέβεζα το τελικό 2-1