Δευτέρα 20 Ιουλίου 2009

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΠΑΟΝΕ 3-1 15/2/2009

Πολύ καλό παιχνίδι το έχω ξαναπεί ίσως η καλύτερη ομάδα που πέρασε από το Αγρίνιο και έδωσε το στίγμα πολύ καλής ομάδος παρουσία περίπου 5.000 χιλιάδων φιλάθλων διαξευχθει αυτό το πολυ μεγαλο ντέρμπι για να φτάσουμε στο 15 λεπτό και ο Χρυσάφης με το γνωστό χτύπημα φάουλ έξω από την περιοχή να κάνει το 1-0 ο ίδιος παίχτης στο 55 λεπτό με ένα σουτ περίπου 60 μετρα έξω από την μεγάλη περιοχή η μπάλα να καρφωθεί στο γαμα της εστίας του τερματοφύλακα του ΠΑΟΝΕ στο 63 λεπτό όμως η ομάδα του ΠΑΟΝΕ μπήκε στο παιχνίδι με γκολ του Γκολεμπιεφσκι για να γίνει το 2-1 και να βάλει σε αγωνια τον κόσμο και προπάντων την ομάδα μας για να φτάσουμε στο 85 λεπτό και με πέναλτι που κέρδισε η ομάδα μας και το χτύπησε ο Ζουρουδης να κάνει το 3-1 να μην παραβλέψω η ξεχάσω στο 76 λεπτό είχε δοκάρι η ομάδα μας με τον Μουμιν