Τρίτη 28 Ιουλίου 2009

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 0-3 22/4/2009

Παιχνίδι κάτω από το ψιλόβροχο σε όλη την διάρκεια του και τα γκολ από την ομάδα μας να μπαίνουμε βροχή και γρήγορα γρήγορα το παιχνίδι το θέλαμε όσο τίποτα άλλο για να υποδεχτούμε την τελευταία αγωνιστική στην έδρα μας την ομάδα της Νίκης Βόλου για να έχουμε και οριστικά εμείς το πάνω χέρι εάν επικρατήσουμε να βγούμε δεύτερη. Πάμε τώρα στο καθαρός αγωνιστικό κομμάτι νωρίς νωρίς μόλις στο 6 λεπτό ο Ζορμπάς να κάνει το 1-0 για την ομάδα μας και πριν κοπάσουν καλά καλά οι πανηγυρισμοι να και το 2-0 από τον Δεντσα στο 11 λεπτό ούτε την σέντρα δεν πρόλαβαν να κάνουν η παίχτες των Γιαννιτσών και να και το 3-0 από τον Μάκη τον Μπελεβωνη στο 14 λεπτο το ματς το καθαρίσαμε και ήμασταν πλέον καβαλα στο άλογο για να πάρουμε και μαθηματικά την δεύτερη θέση που οδηγούσε στα μπαράζ